Özveri ile geçen 30 yıl…

‘Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır.’ Bu deyişten hareketle, ofis ve ev yaşam alanlarına yönelik, ürettiğimiz her üründe sağlamlık, kalite ve konforun yanı sıra, tasarım ve estetiğe de büyük önem vermek en temel prensiplerimizden birisi olmuştur. Ürünlerimizi tasarlarken sağlıklı ve konforlu yaşam alanları oluşturmanın, insan doğası ve maneviyatına olumlu katkılarını göz önünde bulundurarak, ‘’İnsana En İyi Gelen’’i üretmeye çalıştık ve çalışıyoruz.

Zirve Ofis olarak, 1990’dan günümüze dek, iş hayatında, yoğun mesainin stres ve yorgunluğunu en alt seviyeye indirecek, ihtiyaç duyulan konfor ve estetiği sağlayabilecek, sağlam ve kaliteli büro ve ofis mobilyaları üretiyoruz. Zaman içerisinde artan talebi karşılayabilmek adına, kadromuzu nitelikli personel ile genişleterek üretim hızımızı artırdık. Hali hazırda ülkemizin her yanından gelen talepleri ilk gün ki heyecanla karşılamaya çalışırken, yurt dışında, dünyanın dört bir yanına tasarım ve kalite ödüllü ürünlerimizi göndermekten büyük bir kıvanç duyuyoruz. Uluslararası sertifikasyon standartları ışığında tasarlayarak ve geliştirerek üretmeye çalıştığımız ofis ve büro mobilyalarımızı sizlerin hizmetine sunmak Zirve Ofis olarak bizler için bir ayrıcalık olmaktadır.

Müşteri Yorumlarımız

Bir tanıdığımızın referansı ile tanıştık Zirve dizayn ile iyi ki de tanışmışız... Ofisimiz için en özel ve en güzel parçaları bizlere özenle hazırladılar. Fırat beye ayrıca teşekkür ederiz, tüm satış aşamalarında bizimle birebir ilgilendi.

Anar Mamedow

Öğrentmen

Masa ve sandalyelerimizin yapım ve kargo aşamasına kadar tüm süreçte bizimle çok ilgilendiler. Zirve dizayn ailesine çok teşekkür ederiz.

Ufuk Doğru

Ses ve Görüntü Teknikeri

Tasarım ve üretimde kullanılan malzemelere bayıldık. Cidden emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Özel indirim ve hızlı teslimat için teşekkür ederiz.

Safiye Adıgüzel

Doktor

Ofisimiz için harika bir seçim oldu. Zirve ofis dizayn ile çalışmaktan çok memnun kaldık.

Aybüke Gökdaş

Öğretmen

Arkadaşlar eğer ki 3 ayrı oda haricinde birçok oda ve çalışma alanınız varsa kesinlikle bu büyük alanda ki ürün tasarım ve ofis mobilya ihtiyaçlarınızı Zirve ofis dizayn ile temin edin derim. Çünkü böylesine büyük bir projede bu kadar hızlı ve kaliteli dönüş beklemiyorduk. Fakat bizleri harika bir memnuniyet ile sürekli müşterileri yaptılar :) Çok teşekkür ederiz.

Elif Yıldız

Hemşire

420

Memnun Müşteri

8

Ödüller

46

Ürün Çeşidi

81

İle Kargo İmkanı

Personelimiz

Furkan Soayaslan

Genel Müdür

Tuğba Taşdemir

Muhasebe Müdürü

İrem Işık

Proje Sorumlusu