Çoklu Çalışma Masaları
17 Mayıs

Çoklu Çalışma Masaları

Günümüz ofis ortamları farklı çalışma alanları tasarımlarını gerektirmektedir. Reklam ajansları, çağrı merkezleri gibi yoğunlukla bilgisayar kullanılan çalışma ofislerinde çoklu çalışma masaları kullanılmaktadır. Bursa Yıldırım Zirve Ofis Design olarak ofis mobilya çözümlerimiz arasında sıklıkla teslimini yaptığımız ofis mobilya çeşitlerinden biri çoklu çalışma masaları olmaktadır.

Çoklu çalışma masası çalışana yeterli alanı sağlarken kısmi mahremiyette sağlamalıdır. Birçok insan bir başkasının onu izlemesi durumunda ya da izleme olasılığı olduğu durumlarda rahat çalışamayabilir. Dolayısı ile çoklu çalışma masası çalışan personele kısmi mahremiyet sağlamalıdır. Çoklu çalışma masası alınırken en yaygın olarak yapılan hatalardan birisi çalışanların dip dibe olmalarına neden olan sıkışık dar yüzeyli küçük çalışma masası almaktır. Çoklu çalışma masaları fiyatları incelemesinde masanın ebatları ve kullanılan hammadde en belirleyici faktör olmaktadır. Bursa Yıldırım Zirve Ofis Design olarak her ebatta çalışma masası üreterek ihtiyaçlara karşılık verebilmek adına çalışıyoruz. Çoklu çalışma masası tavsiye incelemesi bir başka faydalı analiz olabilir. Tavsiye metinlerinde ürün tercihi yapan ofis sahiplerinin çalışma masası ile ilgili olumlu olumsuz yorumlarına rastlayabilirsiniz.

Bursa’da çoklu çalışma masası aradığınızda Yıldırım Millet mahallesinde bulunan mağazamızı ziyaret etmenizi ve iletişim numaramızla bizlerle temas kurmanızı bekleriz. Çoklu çalışma masaları fiyatları kaç kişilik olduklarına ve hammaddelerine bağlı olarak 2022 yılı için 2500 TL ila 10000 TL arasında değişmektedir. Aynı işe yönelik çalışan iki veya daha fazla çalışanın birbirleri ile koordineli olarak çalışabilmeleri maksadı ile kullanılan masalara çoklu çalışma masaları denmektedir.

Çoklu Çalışma Masaları

Çoklu Çalışma Masaları

Günümüz ofis ortamları farklı çalışma alanları tasarımlarını gerektirmektedir. Reklam ajansları, çağrı merkezleri gibi yoğunlukla bilgisayar kullanılan çalışma ofislerinde çoklu çalışma masaları kullanılmaktadır.

Karşılama Bankosu

18/05/2022

BUrsa Ofis Oturma Grupları

16/05/2022