Bursa Yıldırım Ofis Sandalyesi Fiyatları
22 Nisan

Bursa Yıldırım Ofis Sandalyesi Fiyatları

Bursa Yıldırım Ofis Sandalyesi Fiyatları aşağıda iifade edeceğimiz kıstaslara göre değişiklik arz edecektir. Zirve Ofis Design olarak 30 yılı aşkın bir süredir Bursa Yıldırım Millet mahallesinde bulunan üretim fabrikamız ve satış mağazamızla Ofis Sandalyesi Fiyatları alanında en uygun seçenekleri sunuyoruz. Ofis sandalyeleri yanı sıra ofis mobilyaları, büro mobilyaları, makam odası takımı, ofis koltuğu, fileli çalışma sandalyeleri, çalışma masaları, bilgisayar masaları, workstation ve ofis oturma gurupları alanlarında mobilya üreterek sizlerin istifadesine sunuyoruz.

Bir ofiste çalışmak, tipik olarak, bir ofis koltuğunda oturmak için çok fazla zaman harcamayı içerir. Bu, omurgadaki yapılara stres katan bir pozisyon oluşturmaktadır. Bu nedenle, sırt problemlerinden kaçınmak için, ergonomik olan, beli destekleyen ve iyi duruşu destekleyen bir ofis sandalyesine sahip olmak önemlidir.

ofis sandalyesi 1

Hangi Ergonomik Ofis Sandalyesi En İyisidir?

Bursa Yıldırım’da oluşturacağınız ofiste kullanılabilecek birçok ergonomik Ofis Sandalyesi çeşidi vardır. Hiçbir ofis sandalyesi türü mutlaka en iyisi değildir, ancak iyi bir ergonomik ofis sandalyesinde aramanız gereken çok önemli şeyler vardır. Fiyatları da içerecek şekilde dikkat etmeniz gereken bu özellikler, bireysel kullanıcının kendi özel ihtiyaçları için uygun hale getirecek ve iyi çalışmasını sağlayacaktır.

İyi Bir Ergonomik Ofis Sandalyesi Hangi Özelliklerde Olmalıdır?

Bursa Yıldırım Ofis Sandalyesi Fiyatları alanında araştırma yaparken, İlk olarak "geleneksel" ofis sandalyesi stilini göz önünde bulundurarak, ergonomik bir sandalyenin sahip olması gereken birkaç özelliği bilmek gerekir. Bu özellikler:

Ofis Sandalyesi Yüksekliği: Ofis sandalyesi yüksekliği kolayca ayarlanabilir olmalıdır. Bunu yapmanın en kolay yolu pnömatik ayar koludur. Yerden yaklaşık 38 ila 53 cm arasında değişen bir sandalye yüksekliği çoğu insan için uygundur.

Ofis Sandalyesi genişliği ve derinliği: Sandalye, herhangi bir kullanıcıyı rahatça desteklemek için yeterli genişliğe ve derinliğe sahip olmalıdır. Genellikle 40-50 cm genişlik standarttır. Bursa Yıldırım bölgesinde bu özelliklerde Ofis Sandalyesi bulmak mümkündür ancak Fiyatları önemlidir. Derinlik (koltuğun önünden arkasına), kullanıcının sırtını ergonomik ofis sandalyesinin sırtlığına dayayarak oturabilmesi ve dizlerin arkası ile sandalye arasında yaklaşık 4 ila 6 cm boşluk bırakabilmesi için yeterli olmalıdır. Sandalyenin öne veya arkaya eğimi ayarlanabilir olmalıdır.

ofis sandalyesi 2

Sırtlık: Bursa Yıldırım Ofis Sandalyesi Fiyatları ile araştırılacak Ofis Sandalyesinin sırtlığı 35 ila 48 cm genişliğinde olmalıdır. Sırtlık sandalyeden ayrı ise yüksekliği ve açısı ayarlanabilir olmalıdır. Yine bel bölgesinin uygun şekilde desteklenmesine özellikle dikkat edilerek, omurganın doğal eğrisini destekleyebilmelidir. Ofis Sandalyesi oturma kısmı ve sırtlığı tek parça olarak bir araya getiriyorsa, kullanıcı uygun açıyı belirledikten sonra çok geriye gitmesini önlemek için arkalık bir kilitleme mekanizması ile ileri ve geri açılarda ayarlanabilir olmalıdır.

Ofis Sandalyesi Döşemesi: Ofis Sandalyesinin oturma yeri ve sırtlığının üzerindeki malzeme, uzun süre oturmak için rahat olacak kadar yeterli dolguya sahip olmalıdır. Nefes alan bir kumaşa sahip olmak, daha sert bir yüzeye tercih edilir. Bursa Yıldırım bölgesinde üretimde kullanılan döşemeler oldukça kaliteli olup Fiyatları uygundur.

Kolçaklar: Ofis Sandalyesi kolçakları ayarlanabilir olmalıdır. Kullanıcının kollarının rahat bir şekilde dinlenmesine ve omuzlarının gevşemesine izin vermelidirler. Kolçak çeşitlerine Bursa Yıldırım bölgesinde rahatlıkla ulaşılabilir ve uygun Fiyatları sunmaktadır. Dirsekler ve alt kollar hafifçe dinlenmeli ve yazarken ön kol kol dayama yerinde olmamalıdır.

Dönme Kabiliyeti: Herhangi bir geleneksel tarz veya ergonomik sandalye, kullanıcının masasının farklı alanlarına zorlanmadan ulaşabilmesi için kolayca dönmelidir.

Zirve Ofis Design olarak Bursa Yıldırım Ofis Sandalyesi Fiyatları alanında müşteri referanslarımızla ön planda olmaktan gurur duyuyoruz.

Bursa Yıldırım Ofis Sandalyesi Fiyatları

Bursa Yıldırım Ofis Sandalyesi Fiyatları

Bursa En İyi Büro Takımı Öneri

23/04/2022

Bursa En İyi Ofis Masası Fiyatları

21/04/2022